Irodavezető (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Rendelőnk 1991-ben az első magánrendelők között alakult, azzal a célkitűzéssel, hogy egy barátságos környezetben, a legjobb egészségügyi szaktudás és technológia alkalmazásával a betegek gyógyulását szolgáljuk. 1996-ban Foglalkozás egészségügyi tevékenységgel bővült tevékenységünk. Jelenleg pár száz céggel állunk partneri kapcsolatban. A több mint két évtizedes működésünk, a visszatérő betegeink, valamint partnereink bizalma bizonyítja, hogy meghatározó szerepet töltünk be a magán egészségügyi szolgáltatók között. Alapelvünk, hogy minden korosztály számára egyénre szabott, magas színvonalú szakellátást biztosítsunk. Kis csapatunk egy megbízható, talpraesett és elhivatott, akár fiatal nyugdíjas keres.

Irodavezetőt

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • foglalkozás egészségügyi vizsgálatok teljes körű szervezése,
  • partnerekkel való kapcsolattartás, valamint informálása a vizsgálatokkal kapcsolatban,
  • időpont egyeztetések és rögzítések orvosokkal és partnerekkel,
  • munkakörrel kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása,
  • nyilvántartási rendszerek kezelése,
  • jogszabályok követése,
  • számlázás, pénztárkezelés, egyéb adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség (előny közgazdasági területen szerzett végzettség),
  • MS Office gyakorlati ismerete (Word, Excel, Outlook),
  • ügyfélorientált attitűd,
  • nagyfokú önállóság, precíz munkavégzés,
  • ápolt megjelenés,
  • sokoldalúság, rugalmasság,
  • jó szervező készség, problémamegoldó képesség,
  • nyitottság, csapatszellem, megbízhatóság, felelősségtudat, elhivatottság.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • angol kommunikációs szintű nyelvtudás,
  • egyéni vállalkozó,
  • egészségügyi végzettség.

Amit kínálunk:

  • dolgozóink részére kiemelten kedvezményes áru orvosi vizsgálatokat
  • önálló, felelősségteljes munkát
  • kellemes munkakörnyezetet

Munkavégzés helye:

1036 Budapest

Jelentkezni a Jelentkezem az állásra gombra kattintással, vagy érdeklődni a 06-20-319-1393-as telefonszámon lehet.

Budapest