Irodavezető (Budapest)

Határozott fellépésével összefogja a napi dolgainkat és kapcsolatot tart az ügyfeleinkkel.

A hirdetés már lejárt!

www.mobileonline.hu

7,5 év után kedvenc irodavezetőnk Timi újabb kihívások elé szeretne nézni, ezért telekommunikációs szolgáltatások értékesítésében közel 15 éve működő cégünk kis csapata új Timit keres Budapest XIX. kerületi irodánkba, aki határozott fellépésével összefogja a napi dolgainkat, kapcsolatot tart az ügyfeleinkkel, és összedolgozik a pénzügyi vezetővel.

Feladatok:

  • vevői számlák kezelése,
  • szállítói számlák iktatása,
  • banki kimutatások készítése,
  • havi pénzügyi záráshoz kapcsolódó kimutatások készítése,
  • egyéb pénzügyi feladatok ellátása
  • bejövő posta érkeztetése, iktatása,
  • szerződések szkennelése, iktatása,
  • havi könyvelési anyag előkészítése,
  • szerződések előkészítése,
  • partnerekkel és beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • kintlévőségek kezelése,
  • egyéb nyilvántartások és kimutatások vezetése,
  • cégünk operatív feladatainak meghatározásában és összefogásában való közreműködés
  • házipénztár vezetése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség,
  • Pénzügyi és ügyfélkapcsolati (ha ez ráadásul telkós, akkor az szuper lenne) téren szerzett tapasztalat,
  • Határidők betartása,
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés,
  • Problémamegoldó készség,
  • Kezdeményező képesség,
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (xls napi szinten fog kelleni).

Amit kínálunk:

  • Stabil, biztos háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges juttatások
  • Családias környezet, zöldövezeti iroda

Munkabér

  • nettó  250 000 - 280 000  Ft  / hó
Budapest