Irodavezető (Győr)

A hirdetés már lejárt!

Egy nemzetközi tulajdonosi körbe tartozó, győri székhellyel, budapesti, gödöllői és soproni telephellyel rendelkező ingatlanok bérbeadásával és saját ingatlanok fenntartásával foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

IRODAVEZETŐ

Elvárások:

  • Műszaki, számviteli/pénzügyi ismeretek;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • Német nyelvtudás szóban és írásban,
  • B kategóriás jogosítvány vezetési gyakorlattal,
  • 10 éves szakmai gyakorlat,
  • Jó kapcsolatépítő, problémamegoldó képesség,
  • Győri, vagy Győr környéki lakóhely

Előnyt jelent:

  • A vezetői, illetve ingatlan fenntartási területen szerzett gyakorlat.

Feladatok:

  • A társaság működésének irányítása, felügyelete,
  • Épület fenntartással, cégadminisztrációval kapcsolatos ügyek szervezése, irányítása,
  • Telephelyek ellenőrzése, kapcsolattartás a bérlőkkel,
  • Kapcsolattartás a hivatalos szervekkel, partnerekkel (NAV, bank, könyvelőiroda, jogász)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem,
  • Erős szakmai támogatás,
  • Felelősségteljes, önálló munkakör,
  • Biztos vállalati háttér,
  • Kiváló munkakörülmények,
  • Cégautó

Munkavégzés helye:

Győr

Amennyiben a hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a gyor45@worklife.hu e-mail címre!

Győr