Irodavezető asszisztens (Mogyoród)

Kiállításkivitelező, elsősorban külföldre teljesítő vállalat keres irodai asszisztenst Mogyoródra.

A hirdetés már lejárt!

Magyar tulajdonú, stabil, kiállításkivitelezéssel foglalkozó vállalat, elsősorban külföldi megrendelőkkel. A cég telephelye Mogyoródon található, a Hungaroring közelében. https://www.arts-crafts.hu/

Kiállításkivitelező, elsősorban külföldre teljesítő vállalat keres irodai asszisztenst az irodavezető mellé.

Feladatok
• Beérkező/Kimenő hívások kezelése, ügyfelek/beszállítók fogadása, szállítólevelek érkeztetése
• Beérkező/Kimenő számlák, pénzügyi tranzakciók regisztrálása, nyomon követése
• Pénzügyi- és egyéb adatok regisztrálása, adatrögzítés, egyszerűbb elemzések készítése utasítások alapján, adatok rendszerezése
• Logisztikai és HR feladatok asszisztálása
• Szállás-, repülőjegyfoglalásokban való részvétel
• Egyéb, ad-hoc, az ügyvezetés segítése nyomán felmerülő feladatok

Elvárások
• Stabil személyiség, megbízhatóság, felelősségtudat
• Pontosság, precizitás
• Angol nyelvtudás (ad-hoc beérkező hívások, emailek, kapcsolattartás szállásadókkal, ügyfelekkel)
• Excel, Word, Outlook, Booking.com, Skyscanner ismerete
• Saját gépjármű (a bejutás megoldása érdekében - tömegközlekedés nem biztosított) / Céges járatunk Budapestről megoldott

Amit kínálunk
• Fiatalos, lendületes csapat
• Egyedi terület, lehetőség belelátni egy építőipari/kereskedelmi/szolgáltató vállalat folyamataiba, fejlődési és előrelépési lehetőség
• Munkaidő: reggel 8:00 – délután 4:30ig
• Céges telefon, saját gépjármű esetén munkábajárási költségtérítés
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Jelentkezni önéletrajzzal, bérigény megjelölésével

Mogyoród