Irodavezető gyakornok (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Mind-Diák Szövetkezet

Partnerünk egy HR Tech vállalat, amely innovatív munkaerő-felvételi megoldást kínál partnerei számára.

Irodavezető gyakornok

Feladatok

  • Hr asszisztens munkájának támogatása
  • Fénymásolás, archiválás
  • Konyha rendben tartása (mosogatógépből a tiszta edények kipakolása)
  • Vendégek fogadása, kávéval, vízzel kínálása
  • Tárgyalók előkészítése
  • Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

  • Folyamatban lévő aktív vagy passzív, felsőfokú, nappali tagozatos tanulmányok
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Munkaidő:

Szeptembertől het minimum 20 óra rugalmas beosztásban hétfő és péntek között.

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1176 Ft/ óra
  • Igényes, multinacionális munkakörnyezet
  • Értékes munkatapasztalat
  • Hosszú távú diákmunkalehetőség

Előnyök

  • Hasonló munkatapasztalat
  • HR iránt való érdeklődés
  • Gazdasági területen folytatott tanulmányok

Munkavégzés helye

Budapest III.

Budapest