Irodavezető helyettes (Taksony)

PROFILVAS Kft.

Vastelep

Cégünk 1991. óta foglalkozik acéltermékek kis- és nagykereskedelmi értékesítésével. Stabil piaci szereplőként, biztos vevőkörrel, és anyagi háttérrel rendelkező, teljes mértékben családi tulajdonban lévő középvállalat vagyunk. Taksonyban található vastelepünkre keressük a meghirdetett pozíció betöltésére alkalmas munkatársunkat.

Irodavezető helyettes

Feladatok

  • Kereskedelemmel, értékesítéssel kapcsolatos teljes körű adminisztráció (számlakészítés, pénztár kezelése, elektronikus iratkezelés, e-mailek, telefonok kezelése).
  • Értékesítés támogatása, vevői kapcsolattartás.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Képesség több munkafolyamat egyidejű koordinálására, nyomon követésére
  • Jó kommunikációs-, és problémamegoldó képesség, nagyfokú önállóság és csapatszellem
  • Megbízható, pontos, precíz munkavégzés

Előnyök

  • Acéltermékek ismerete
  • Pénzügyi és adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Kereskedelmi tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú együttműködés lehetősége
  • Versenyképes fizetés
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

2335 Taksony, Fő út 136.

Pályázatát a Jelentkezem az állásra gombra kattintással küldje el!

Taksony