Irodavezető – személyi asszisztens (Budapest)

Irodavezető – személyi asszisztens

Feladatok

  • Az ügyvezető igazgató személyi asszisztenciája.
  • Az iroda belső folyamatainak koordinálása.
  • Kimenő, bejövő számlák kezelése.
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel (telefonon és e-mailben).
  • A szolgáltatással kapcsolatos adminisztráció ellátása.
  • Irodaszerek beszerzése.
  • Alapfokú marketing tevékenység.
  • Levelek, e-mailek egyéb postai küldemények kezelése.
  • Potenciális ügyfelek telefonos megkeresése.
  • Adatbázisok kezelése.
  • Hírlevelek kiküldése.
  • Értékesítési csapat támogatása.

Elvárások

  • Jó kommunikációs készség.
  • Legalább középfokú végzettség.
  • Jó koordinációs és szervezőkészség.
  • Önálló, lendületes, talpraesett személyiség.
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office, Outlook).

Előnyök

  • Angol vagy német nyelv ismerete.
  • Hasonló munkaterületen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidő.
  • Fix, bejelentett jövedelem.
  • Innovatív, startup vállalkozásnál.
  •  Modern munkakörnyezet.
  • Nyitott, barátságos, támogató, fiatalos munkatársak.

Munkavégzés helye

Budapest XIII. kerület

Jelentkezését a "jelenetkezem az állásra" gombra kattintással várjuk, fényképes önéletrajzzal.

Budapest