Irodavezető - toborzási koordinátor (Magyarország)

A hirdetés már lejárt!

Prohumán

Magyarország legnagyobb HR szolgáltatója, a Prohumán 2004 Kft. innovatív megoldásaival az országban betöltött meghatározó szerepét a piacismeretének, magasan képzett szakértői csapatának és elégedett Partnereinek köszönheti. Célunk, hogy minél több álláskeresőnek találjunk munkalehetőséget, valamint a vállalatok számára - teljes körű HR szolgáltatásunk keretében - maximális támogatást biztosítsunk. Ezen komplex szolgálgatási portfólióval rendelkező cég új üzletágába keresi önálló munkavégzési igényű, igazi (!) szakmai kihívásoktól vezérelt, új gondolatokat és üzleti ötleteket megvalósítani tudó új csapattagját:

beregszászi munkavégzési hellyel.

Irodavezető - toborzási koordinátor

Feladatok

  • Toborzási projektek teljes körű koordinációja
  • Csapatépítés, toborzó kollégák felvétele, a toborzó csapat napi irányítása
  • Az iroda üzemeltetéséhez köthető helyi feladatok

Elvárások

  • Rátermett, kommunikatív személyiség
  • Helyi jelenlét, piacismeret
  • Lendület, gyorsaság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Kiemelt alapbér, extrák
  • Laptop, telefon, autó
  • Szakmai támogatás egy országos hálózattal rendelkező nagyvállalattól

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán