Adminisztrátor (Budapest)

Prohumán

Magyarország vezető sörgyártó vállalatához keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

IT adminisztrátor - részmunkaidő

IT adminisztrátor

Feladatok

  • Beszerzési megrendeléseket készítése SAP-ban
  • IT szolgáltatások, eszközök számláinak kezelése (beérkeztetés, kapcsolattartás könyvelőkkel, társosztályokkal és beszállítókkal)
  • Pénzügyi riportok kezelése
  • Aminidsztrációs támogatás ( eszközök átvételi adminisztrációja, eszköznyilvántartás)
  • IT beszállítói szerződések kezelése (feltöltés, jogi osztállyal és partnerrel való kapcsolattartás)

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Komoly excel táblálaztkezelési ismeretek
  • Középfokú angol nyelvtudás, legalább küszöbszintű

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Multinacionális, modern környezet
  • Egy éves határozott időtartam
  • Heti 20 órás munkavégzés hétköznapokon, rugalmas

Munkavégzés helye

Budapest, X. kerület

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest