IT alkalmazás üzemeltető (Budapest)

Prohumán

A Prohuman innovatív megoldásaival mindennap ügyfelei sikeréért dolgozik, immár 1997 óta van a piacon, és 2004-ben alakult önálló céggé. A Prohumán professzionális szervezetfejlesztő szolgáltatásaival és minőségi munkaerő kiválasztási rendszerével kiemelkedik a versenytársak közül.

Budapesti, központi irodánkba olyan IT Alkalmazás-üzemeltető szakembert keresünk, aki jártas a kliens alkalmazásokban, illetve LINUX, Windows és SQL szerver üzemeltetési tapasztalattal rendelkezik. Olyan jelentkezőket várunk, akik egy jó hangulatú, vidám, fiatalos IT csapat tagjaként változatos, kihívásokkal teli és fejlődési lehetőséget biztosító pozíciót keresnek!

IT alkalmazás üzemeltető

Feladatok

  • Informatikai rendszerek zavartalan működésének biztosítása
  • Komplex informatikai rendszerek (Nexon, Revolution, Kulcs-Bér) felügyelete és felhasználói támogatása
  • SQL szerver üzemeltetése
  • Rendszerdokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Felhasználói hibabejelentések és igények kezelése
  • Rendszeres állapotellenőrzések, mentések végzése
  • Verzióváltások, rendszerállítások elvégzése
  • Fejlesztési projektekben való részvétel
  • Rendszer összekapcsolását segítő konverter interfészek, scriptek készítése, fejlesztése

Elvárások

  • SQL szerver környezetben szerzett tapasztalat (2-3 év)
  • Windows és LINUX tapasztalat
  • Üzemeltetési tapasztalatok: szerver környezet és alkalmazásai, kliens alkalmazások
  • Hálózati ismeretek
  • Excel és Excel VBA magas szintű ismerete
  • Nagy mennyiségű adathalmaz értelmezésének, elemzésének képessége
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód

Előnyök

  • Programozási és scriptkezelési tapasztalat
  • Számlaképesség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos, fejlődési lehetőséget biztosító munkakör
  • Stabil hátterű cég, hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

A pozícióra a jelentkezéseket a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással várjuk.

Prohumán
Budapest