IT Architect / Team lead (IOT terület) (Budapest)

Nemzetközi okos megoldások fejlesztésével foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

IT ARCHITECT/TEAM LEAD (IOT TERÜLET)

(14-9581)

pozícióba.

Feladatok

  • Hálózati és IT infrastruktúra tervezés,
  • IT biztonság és biztonsági mentés kialakítása,
  • Virtualizációs megoldások kivitelezése,
  • Rendszermérnöki csapat szakmai irányítása (4 fő).

Elvárások

  • Rendszertervezésben és üzemeltetésben való jártasság,
  • Magas szintű Linux ismeretek (CentOS, RedHat),
  • Hálózati tervezésben szerzett tapasztalat,
  • Virtualizációs technológiákban jártásság (VMware),
  • Java alkalmazásszerverek ismerete: Springboot/Tomcat/Wildfly/Glassfish,
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, innovatív terület,
  • Versenyképes bérezés,
  • Biztos, nemzetközi háttér.

Egyéb

Budapest

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „14-9581”-es referenciaszám feltüntetésével.

HumanField Vezető- és Specialistakiválasztó Kft.
www.humanfield.hu

Budapest