IT biztonságtechnikai mérnök (Budapest)

Megbízható IT cég részére keresünk munkatársat

IT biztonságtechnikai mérnök

(HF 12-8311)

pozícióba.

Feladatok

  • Biztonsági elemző és felügyeleti rendszerek telepítése, üzemeltetése, konfigurálása,
  • Biztonsági elemzői feladatok ellátása az ügyfelek telephelyein,
  • Biztonsági elemző és felügyeleti rendszereket támogató technológiák megismerése, beüzemelése, használata,
  • Részvétel nemzetközi projektekben.

Elvárások

  • IT biztonsági technológiák ismerete előny (tűzfal, IPS, IDS, WAF, syslog szerver, proxy),
  • IT biztonsági minősítések ismerete előny (Juniper, Checkpoint, Paloalto, Balabit, RSA, HP, Arcsight, IBM),
  • Informatikai, mérnöki diploma,
  • IT biztonságtechnikai területen szerzett tapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés és egyéb juttatások,
  • Hosszú távú munkalehetőség, nemzetközi környezetben,
  • Kiemelkedő fejlődési lehetőség.

Egyéb

Munkavégzés helye: Budapest,

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 12-8311”-es referenciaszám feltüntetésével.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
www.humanfield.hu

Budapest