IT engineer/rendszergazda (manufacturing) (Tatabánya)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

IT ENGINEER / RENDSZERGAZDA
(MANUFACTURING)
(ZSH-6587)

Feladatok:

  • Rendszerüzemeltetés;
  • Karbantartási feladatok, update-ek IT támogatása;
  • Incidens, ticket management;
  • IT üzemeltetési problémák elhárítása;
  • A felhasználók támogatása;
  • Szoftverfejlesztések támogatása VB-NET nyelven keresztül;
  • Windows és Hyper-V szerverek kezelése;
  • SAP fejlesztések támogatása;
  • Synology NAS kezelése;
  • A vállalat telekommunikációs rendszerének ellenőrzése, kezelése;
  • Az IT-csapat vezetése;
  • Nexon rendszer támogatása.

Elvárások:

  • Szakirányú főiskolai / egyetemi végzettség;
  • Rendszergazdai, üzemeltetési tapasztalat, lehetőleg egy multinacionális gyártó cégnél;
  • Szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban is;
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet;
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés, önállóság;
  • SAP és Nexon ismeretek.

Munkavégzés helye: Tatabánya

Tatabánya