IT gyakornok (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

IT gyakornok
(Budapest)

Nálunk fiatalos csapatban és modern munkakörnyezetben alapozhatod meg az IT ismereteidet!

Feladatok

  • Felhasználók bejelentéseinek kivizsgálása, kapcsolattartás a felhasználókkal
  • Hibák elhárítása és az ezzel kapcsolatos adminisztráció végrehajtása
  • Windows üzemeltetők munkájának támogatása
  • Adminisztratív feladatok ellátása
  • Windows, VMWare, Hyper-V, HP DataProtector és VMWare backup, SafeQ, Storage, SCCM, McAfee, Active Directory rendszerek támogatása az üzemeltetők útmutatásai alapján

Elvárások

  • Office eszközök készség szintű hasznalata
  • Windows ismerete
  • Angol középfokú nyelvismeret
  • Szakmai fejlődésre való belső igény és törekvés
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Csapatmunkára való képesség
  • Proaktív, önálló tanulási készség akár ismeretlen témában
  • Hatékony részvétel a csoportmunkában egy izgalmas összetett IT környezetben
  • Sok embert érintő felelős munkavégzés

Előnyök

  • Active Directory, DNS, fájlshare NTFS jogosultságok alapszintű ismerete
  • Üzemeltetői, rendszergazda tapasztalat
  • Webes technológiák ismerete
  • Scriptelési tapasztalat (pl. PowerShell)

Budapest