IT gyakornok a belvárosban (Budapest)

Mind-Diák Szövetkezet

Szerezz tapasztalatot már egyetemi, főiskolai éveid alatt!

Partnercégünk, a hosszú távú gazdaságfejlesztés támogatója és az európai uniós visszatérítendő források közvetítésért felelős pénzintézet minimum 3 hónapra szólóan gyakornok kollégát keres az Informatikai Infrastruktúra Osztályra.

IT gyakornok a belvárosban

Feladatok

  • Részvétel a kliens oldali telepítésekben
  • Logisztikai feladatokban való részvétel
  • Nyomtatók karbantartásával kapcsolatos feladatok
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások

  • Nappali tagozaton, aktív felsőoktatási hallgatói jogviszonnyal rendelkezel
  • Önállóan, felelősségteljesen és pontosan tudod a munkádat végezni
  • Desktop oldali tapasztalattal rendelkezel

Munkaidő

  • Heti legalább 20 óra vállalása, rugalmasan igazítva órarendedhez
  • Általános irodai időben

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat értékes tagjaként végezheted a munkád
  • Támogató környezetben lesz lehetőséged tanulni, fejlődni
  • Értékes szakmai referenciaként szolgáló tapasztalatokat szerezhetsz

Munkavégzés helye

Budapest V.

Budapest