IT gyakornok üzemeltetés területen (Budapest)

(Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

IT gyakornok üzemeltetés területen

Feladatok

Szeretnél egy lendületes, sok technológiát ismerő IT csapat mellett dolgozni?

Adminisztratív munkára keresünk támogató kollégát, de a munka során rengeteg alkalmad nyílik betekinteni a csapat munkájába, megtapasztalni, milyen a nagyvállalati IT rendszerek üzemeltetése.

Cégünknél a gyakornokok (a tanulmányaik végeztével) nagy arányban felvételre kerülnek  legyen szó csapaton belüli, vagy egyéb IT-Servicesnél nyitott pozícióról.

Egy jó ajánlás ilyenkor kincset ér!

Ezt mi adjuk:)

  • Csoport dokumentáció ellenőrzése, segítség a naprakészen tartásban.
  • Riport készítés táblázatok, jegykezelő rendszerek alapján.
  • Közös e-mail postafiókba érkező levelek nyomonkövetése és az érintett kollégák bevonása.
  • Hibajegyek, megrendelések életútjának figyelése.
  • Riasztás sürgős eseteknél, kollégák, felettes értesítése.
  • Kapcsolattartás más csoportokkal cégen belül, de nemzetközi szinten angol és német nyelven.
  • Általános adminisztratív feladatok elvégzése a csoportvezető és a csapattagok kérése alapján (pl. információk összegyűjtése, feldolgozása)

Ha mindezzel rendelkezel,

  • MS Office programok, elsősorban Excel ismerete
  • Német középfok
  • Angol középfok
  • Ügyfélorientált szemléletmód
  • Csapatjátékos magatartás
  • Jó kommunkációs készség

Előnyök:

  • ITIL ismeret vagy v3 fundation vizsga
  • Excel függvények és makrók ismerete
  • Scriptelés, programozási tapasztalat
  • Releváns szakmai ismeret és vizsgák

Budapest