IT help desk (Budapest)

IT help desk

IT help desk pozícióba keresünk partnercégünk megbízásából.

Érdeklődsz az informatika és telefonálni is szeretsz? Ha a válasz igen, akkor a Mind-Diák kihagyhatatlan lehetőséget biztosít számodra, hogy szakmai gyakorlatot szerezz és fejleszthesd tudásodat egy nyitott, segítőkész környezetben, mely a Te szakmai fejlődésedre fókuszál!

Pályakezdő vagy? Nem jelent gondot! Csatlakozz hozzánk, és szerezz profiktól tapasztalatot, akik segítséget nyújtanak új ismeretek elsajátításában is!

Feladatok

  • Bejövő IT -val kapcsolatos ügyek intézése telefonon vagy e-mailben
  • Betekintést nyerhetsz a Közigazgatási Hivatal munkáiba ( 4 különböző területen)
  • Mentorod segítségével szert tehetsz valós szakmai tapasztalatra

Elvárások

  • Informatika iránt érzett affinitás
  • Közigazgatási és/vagy jogi tanulmányok folytatása
  • Jó, ha csapatjátékosnak tartod magad, hiszen sok diákkal fogsz együtt dolgozni
  • Kommunikáció képes angol nyelvtudás

Munkaidő: legalább heti 20 óra rugalmas időbeosztásban 3-4 órában, hétvégi munkavégzésre is van lehetőséged

Amit kínálunk

  • Bruttó 926 Ft/óra, betanulást követően béremelés
  • Lehetőséged van kommunikációs tréningeken részt venni
  • Könnyen megközelíthető munkahely
  • Igényes munkakörnyezet
Budapest