IT mérnök gyakornok (Tatabánya)

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális Partnerünk részére keresünk jelöltet a következő pozícióba:

IT mérnök gyakornok

Feladatok

  • Számítógépes rendszerek és hálózatok felügyelete és karbantartása;
  • Rendszerfolyamatok dokumentálása;
  • Napi operatív tevékenységek: a számítástechnikai rendszerek zavartalan működésének biztosítása;
  • Számítógépes hardver operációs rendszerek és alkalmazások telepítése és konfigurálása.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetősség
  • Stabil háttér

Előnyök

  • IT területen szerzett tapasztalat
  • Windows, Office és SharePoint rendszerek ismerete
  • ITIL ismeret

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Küldje el jelentkezését a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36-30/791-59-69

Tatabánya