IT-Munkatárs (Budapest)

A Brody House Group keresi új IT-varázslóját, aki a különböző technikai hibák elhárításával segít abban, hogy rendezvényekkel és szálláshelyekkel foglalkozó munkatársaink napja zökkenőmentesen haladjon.

IT-Munkatárs

Téged keresünk, hogyha barátságos, pozitív, felelősségteljes és talpraesett vagy, jó problémamegoldó és kommunikációs készséggel megáldva.

Feladatok

  • Elektronikus infrastruktúra kiterjeszésében való segítség - a beszerzéstől a beszerelésig
  • Meglévő infrastruktúra (szoftverek és hardverek) karbantartása
  • IT-készletek kezelése
  • Általános IT-segítség
  • Esetenként felmerülő számítógépes és/vagy technikai problémák (hardver, szoftver, hálózat, IP telefon) elhárítása
  • A céges Google Cloud tárhely és fiók kezelése
  • Szolgáltatókkal való kapcsolattartás

Elvárások

  • Windows operációs rendszerek kezelésében való jártasság
  • IT hálózatok magasfokú ismerete
  • Nyomtatók kezelésében való jártasság
  • Helyi internet-és telefonszolgáltatók ismerete
  • B-kategóriás vezetői engedély

Előny

Folyékony angoltudás (szóban és írásban egyaránt)

Amit kínálunk

  • Felelősségteljes munka szakmai kihívásokkal
  • Időalapú, versenyképes fizetés
  • Barátságos, pozitív munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest

Ha te vagy a mi Mézga Aladárunk, küldd el fényképes önéletrajzod.

Budapest