IT Operációs Kolléga (Budapest)

A Tech People egy európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

IT OPERÁCIÓS KOLLÉGA (MHI)

Feladatok:

  • BI riportoló alkalmazás proaktív ellenőrzési és monitorozási tevékenységei
  • hibajegyek kezelése
  • kérések és hibajegyek továbbítása és követése
  • rendszerhiba esetén az érintettek tájékoztatása
  • 2. szintű helpdesk tevékenység a BI riportoló rendszer üzemeltetése kapcsán, mint például riportok, adatinterfészek és attöltések kezelése
  • ügyféladatok és ügyféligények adminisztrációja
  • felhasználók adminisztrálása és felhasználókkal való kommunikáció
  • kapcsolattartási listák naprakészen tartása
  • egyéb hasonló IT adminisztráció- és operáció feladatok

Elvárások:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Pontos, lelkiismeretes munkavégzés
  • IT ismeretek (ami túlmutat az Outlook, az Excel és a Google kereső ismeretén)
  • Nemzetközi vállalatnál szellemi munkakörben szerzett tapasztalat
  • IT operáció és IT adminisztrációs munkákhoz való pozitív hozzáállás

Előnyt jelent:

  • Applikációüzemeltetési gyakorlat
  • Gyakorlat BI (üzleti intelligencia) riportolásban
  • Német nyelvtudás
  • ITIL
  • Adatbázis és/vagy SQL ismeretek

Kezdés: azonnal

Juttatás: versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben érdekli a lehetőség, kérem regisztrálja angol nyelvű szakmai önéletrajzát

Budapest