IT Projektmenedzser (Budapest)

Partnercégünk komplex jegyértékesítő rendszert fejlesztett ki és üzemeltet több mint húsz éve
Magyarországon. Rendszerük két alappillére egy inhouse ügyviteli rendszer és egy web-alapú értékesítési platform; éves szinten több mint 45 ezer esemény közel 10 millió jegyét kezeli.

IT Projektmenedzser

Feladatok

- részvétel az ország egyik vezető jegyértékesítő rendszerének megújításában
- fejlesztési projektek koordinálása, irányítása, riporting a vezetőség felé
- rendszerarchitektúrák kidolgozása és felügyelete
- a rendszer több országban (közép-kelet európai régió) való bevezetéséhez kapcsolódó projekt vezetése
- fejlesztési projektek koordinálása, riporting a vezetőség felé
- kommunikáció a cég stratégiai partnereivel

Követelmények

- legalább 4-5 év projekt menedzsment tapasztalattal rendelkezik informatikai területen
- agilis módszertanban jártas
- rendszerarchitektúrában jártas
- felsőfokú végzettséggel rendelkezik
- tárgyalási szintű angol nyelvtudással rendelkezik
Előnyt jelent:
- felsőfokú informatikai, vagy műszaki végzettség
- PMI képesítés

Amit kínálunk

- izgalmas, kreatív feladatok
- versenyképes jövedelem és juttatások
- fiatalos, dinamikus csapatban való munkavégzés
- modern, belvárosi iroda

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest