It projektmenedzser (Miskolc)

A hirdetés már lejárt!

Egyedi fejlesztésű webáruház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

It projektmenedzser

Elvárások:

Középfokú végzettség, Alapvető IT ismeretek, Vezetői készségek, Képesség az önálló és proaktív munkavégzésre, emellett a kreatív és logikus a gondolkodásra, Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

IT területen azonos munkakörben szerzett korábbi tapasztalat, Projektkövető szoftverben, szoftverfejlesztési projekmenedzser-módszertanban való jártasság, Angol nyelvtudás, HTML, MySQL alapjainak ismerete , Saját autóval rendelkezik

Feladatok:

IT alkalmazások, infrastruktúra projektek koordinálása, IT projektek előrehaladásának nyomon követése, mérhetővé tétele, riportálása, Fejlesztések kapcsán közreműködés a felhasználói igények felmérésében, specifikálásában, Kapcsolattartás az igénylő területekkel, külső partnerekkel, Projektek validálása, tesztelések felügyelete, Felhasználói oktatások szakmai támogatása, Vezetői döntések előkészítése, támogatása, Budapesti/Miskolci telephely látogatása havi rendszerességgel

Amit kínálunk:

Alkalmazotti munkaviszony, Kreatív, változatos feladatok, Elkötelezett, fiatalos, támogató csapat , Versenyképes bérezés és juttatások (céges telefon, céges autó, sporttámogatás, stb.)

Munkavégzés helye:

Miskolc

Miskolc