IT Recruiter – Vállalati oldal (Budapest)

A lehetőségről:

Szoftverfejlesztő középméretű partnerünk csapatába keressük új kollégát, akinek lehetősége nyílna vállalati oldalon, egy pörgős csapat tagjaként, toborzási projektekben részt venni. Ha készen állsz megtenni a következő lépést a karrieredben és érdekel a vállalati oldali toborzás, várjuk a jelentkezésedet!

Feladatok:
  • A teljes toborzás-kiválasztási projektek menedzselése: belső jelentkezők, ajánlások kezelése
  • Kapcsolattartás szakmai vezetőkkel, támogatás nyújtása
  • Hirdetések megírása, adminisztráció támogatása
  • Rendszeres riportok készítése a szakmai vezetők számára
  • Belső toborzási csatornák használata, belső ajánlási rendszer működtetése
  • Telefonos előszűrések és interjúk lebonyolítása
  • Jelöltekkel való folyamatos kapcsolattartás a kiválasztás során
  • Állásbörzéken való részvétel a cég képviseletében
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok - preferáltan HR területen
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • 1-2 év tapasztalat toborzás-kiválasztás területén ügynökségi oldalon
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Monotonitástűrés, segítőkészség
  • Előnyt jelent: munkajogi ismeretek
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Felelősségteljes feladatok
  • Rálátás vállalati oldali toborzási folyamatokra
  • Folyamatos fejlődési lehetőségek

Budapest