IT Recruitment Specialist (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

IT Recruitment Specialist

10 éve alapított, egyedi szoftverfejlesztéssel és zöldmezős digitális transzformációkkal foglalkozó ügyfelünk dinamikus növekedésének megvalósításához keresünk tapasztalt IT Recruiter-t. Partnereik nagy része UK és US központú, de többek között egy hazai gyógyszergyártóval is régóta együttműködnek. Elsősorban remote lehetőség, de egy budapesti és egy szegedi iroda is a kollégák rendelkezésére áll, így a pozíció bárhonnan betölthető.

Feladatok

  • End to end recruitment folyamatok teljeskörű menedzselése, hosszabb távon akár sourcer-i támogatással
  • Pre-screening, interjúszervezés, agency partnerekkel és jelöltekkel való kapcsolattartás
  • Részvétel a szakmai interjúkon, jelöltprofilok összeállítása, ajánlatok kiküldése
  • A felsővezetéssel való szoros együttműködés, recruitment folyamatokat érintő vezetői döntések támogatása
  • Employer branding, skills management, folyamatfejlesztés, hosszabb távon egyéb HR feladatokban való részvétel
  • Onboarding támogatása

Elvárások

  • Min. 2-3 év IT recruitment-ben szerzett tapasztalat, ügynökségi vagy vállalati oldalon
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Interjúztatásban szerzett tapasztalat
  • Önálló, agilis, motivált személyiség, aki kreatív és konstruktív javaslataival segíti a recruitment folyamatok fejlesztését a szervezeten belül

Amit kínálunk

  • Akár teljesen remote munkavégzés, igény esetén irodai bejárási lehetőséggel Budapesten, vagy Szegeden
  • Rugalmas munkavégzés, részmunka lehetőség (32-40 óra)
  • Jó fej, együttműködő vezetők, akik abszolút nyitottak az új ötletekre és akik maguk is tapasztalták a recruitment szakma kihívásait és szépségeit egyaránt
  • Nyitottság a recruitment folyamatok támogatásához szükséges tool-ok fejlesztésére, beszerzésére
  • Nemzetközi projektek (US, UK)
  • Modern céges laptop, telefon
  • Bejárás esetén biciklitárolás és zuhanyozás lehetősége
  • Szülinapi torta, rendszeres csapatépítők

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest