IT rendszergazda (Tatabánya)

A hirdetés már lejárt!

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

IT rendszergazda

Feladatok

  • Végfelhasználók IT támogatása (1st level support);
  • Hardveres és szoftveres feladatok ellátása;
  • Hibaelhárítás, rendszer üzemeltetés;
  • Vállalaton belüli hálózati infrastruktúra aktív és passzív eszközeinek felügyelete;
  • IT projektekben való közreműködés.

Elvárások

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 1 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Ügyfélközpontúság

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség
  • Motiváló juttatási csomag
  • Stabil vállalati környezet

Munkavégzés helye

  • Tatabánya

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/837-5258 Falucskai Ágnes

Tatabánya