IT rendszertervező, elemző (Budapest)

A HVG Kiadó Zrt.

IT RENDSZERTERVEZŐ, ELEMZŐ

pozícióba keres teljes munkaidős munkatársat.

Új üzleti megoldásaink bevezetéséhez keresünk rendszertervező munkatársat. A pozícióban a fő feladatod az üzleti folyamatok megértését és elemzését követően a szükséges IT rendszertervezési feladatok elvégzése lesz.

Feladataid lesznek még:

  • A vállalat core rendszereihez kapcsolódó IT modulok működésének tervezése, a fejlesztés támogatása, az elkészült fejlesztések tesztelése;
  • A felmerült üzleti igényekre megoldási javaslatok kidolgozása a meglévő rendszerek figyelembe vételével;
  • Részletezni és prezentálni a megvalósítási javaslatokat az üzletnek és a megvalósítóknak egyaránt;
  • Külső üzleti vagy IT beszállítók munkájának támogatása, a közös munka folyamatának menedzsmentje;
  • Rendszerdokumentációkat, folyamatábrákat és leírásokat készíteni, tesztforgatókönyveket írni;
  • Kapcsolatot tartani az üzleti és az IT területek között;
  • Támogatni a fenntartó fejlesztéseket és az IT üzemeltetési terület munkáját;
  • Lekérdezéseket, riportokat, státuszokat készíteni a különféle IT rendszerekből.

Elvárások:

  • Lehetőleg gazdasági vagy műszaki menedzseri területen szerzett BA
  • Strukturált gondolkodás
  • Jó kommunikációs készség szóban és írásban
  • Jó munkabírás, terhelhetőség, monotónia és stressz-tűrés
  • Pontosság, precizitás, határidők tisztelete, megbízhatóság,
  • Proaktivitás, nyitottság, érdeklődés
  • Rendezettség, affinitás az adminisztrációs tevékenység iránt
  • Excelben való jártasság, analitikus készségek
  • Kommunikációképes angoltudás

Előnyök:

  • Adatbázis-kezelők ismerete, SQL és NoSQL adatbázis ismeretek;
  • Minimum 3 év releváns szakmai tapasztalat;
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség;
  • Koordinációs és rendszerező képesség

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes, önálló feladatok
  • Dinamikus, jó csapat
  • Megbízható vállalati környezet
  • Tanulási, fejlődési lehetőségek
  • Budai, zöld munkakörnyezet;
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

III. kerület (Óbuda)

Ha úgy gondolod, hogy rendelkezel a fent említett képességekkel, és hosszú távon meg tudsz felelni a kihívásoknak, kérjük, küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem az állásra” gombra kattintva! Kérjük, jelentkezésedhez mellékeld fizetési elvárásod is.

Budapest