IT Researcher (Budapest)

Partnerünk Budapesti székhelyű cégének bővítéséhez keres hosszú távra HR asszisztens / IT researcher kollégát!

A cég egy dinamikusan fejlődő és nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező, szoftverfejlesztést és informatikai háttérszolgáltatást nyújtó vállalat. Immár 8 éve erősíti a magyar IT szekció piacát.

IT Researcher

Feladatok

  • IT területen történő toborzás-kiválasztási folyamat támogatása
  • IT szakemberek keresése szakmai fórumokon, közösségi oldalakon, adatbázisokban
  • Hirdetések megjelentetése és kezelése álláshirdető portálokon és szakmai csatornákon
  • Beérkező önéletrajzok alapján telefonos előszűrés
  • Szakmai interjúk szervezése
  • Jelöltek státuszának egyeztetése, szakmai tesztek kezelése
  • Részvétel kreatív toborzási anyagok készítésében, terjesztésében

Elvárások

  • Toborzás-kiválasztás területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
  • Előny: tapasztalat IT recruitment területen
  • Felsőfokú végzettség
  • Középszintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office középszintű ismerete (Word, Excel, Office)
  • Nyitottság az új ismeretek befogadására
  • Aktív és proaktív személyiség
  • Jó problémamegoldó - és önálló munkavégzési képesség
  • Kiváló kommunikációs készség

Amit a cég kínál

  • Fejlődő nemzetközi, multinacionális vállalati háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, támogató csapat
  • Piacképes juttatási csomag

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kattintson a ‘jelentkezem’ gombra és küldje el nekünk frissített önéletrajzát!

Budapest