IT Researcher - Vállalati oldal (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Fejlesztéssel foglalkozó partnerünk csapatába keresünk junior kollégát egy féléves projektre. Ha készen állsz megtenni a következő lépést a karrieredben és érdekel a vállalati oldali toborzás, várjuk a jelentkezésedet!

A munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Aktív részvétel a toborzás-kiválasztási projektekben: belső jelentkezők, ajánlások kezelése
  • Hirdetések megírása, adminisztráció támogatása
  • Belső toborzási csatornák használata, belső ajánlási rendszer működtetése
  • Kreatív sourcing technikák alkalmazása
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása különböző IT területeken (C++, Java, C#, application support, networking, IT project/service management)
  • Interjúk szervezésében való részvétel
  • Jelöltprofilok és a szükséges riportok elkészítése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Minimum 30 órás munkavégzés vállalása
  • Legalább 3 hónap tapasztalat IT toborzás-kiválasztás területén
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás
  • Kutató alkat, magas szintű elemző készség
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Rálátás vállalati oldali toborzási folyamatokra
  • IT toborzás-kiválasztás terén szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos fejlesztés

Budapest