Recruitment Coordinator (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális partnerünk csapatába keresünk Recruitment Coordinator munkatársat kiváló angol nyelvtudással, aki a Recruiterek munkáját támogatná főként szervezői oldalról. Amennyiben magadénak érzed a kihívást és tagja szeretnél lenni egy pörgős és dinamikus szervezetnek, várjuk a jelentkezésedet!

A munkavégzés helye:

Budapest

Feladatok:
  • Szoros együttműködés Recruiterekkel ill. szakmai vezetőkkel globális szinten
  • Belső toborzási csatornák használata, belső ajánlási rendszer működtetése
  • Telefonos előszűrések lebonyolítása
  • Interjú szervezés a jelöltekkel a recruiter ill. a szakmai vezető bevonásával
  • Szükséges riportok elkészítése, belső jelöltkezelő rendszer használata
  • Esetenként kapcsolattartás ügynökségekkel
  • Jelölt adatok naprakész karbantartása az egész kiválasztási folyamat során
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • Némi tapasztalat a toborzás vagy bármilyen HR területen, előny a vállalati oldalon szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Teljes munkaidő vállalása
  • Jó szervező készség, proaktivitás
  • Jó kommunikációs készség, asszertivitás
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Rálátás vállalati oldali toborzási folyamatokra
  • Toborzás-kiválasztás terén szakmai fejlődési lehetőség, folyamatos fejlesztés

Budapest