IT security rendszergazda (Budapest)

A Legfőbb Ügyészség Informatikai Főosztálya

IT security rendszergazda

álláshelyének betöltése érdekében munkatársat keres az
Infrastruktúra- és Szolgáltatás-üzemeltető Osztály
Központi Rendszer-felügyeleti Csoportjába.

Feladatok:

  • központi web és e-mail védelmi rendszerek üzemeltetése
  • központi és végponti vírusvédelem napi szintű üzemeltetése, monitorozása
  • közreműködés az IT biztonsági szabályzat kialakításában, karbantartásában
  • rendszeres IT biztonsági jelentések készítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • végpont védelmi szoftver konfigurációjában és üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • IT védelmi rendszerek ismerete

Szükséges kompetenciák:

  • jó kommunikációs képesség
  • rendszerszemlélet
  • proaktív, felelősségteljes munkavégzés és probléma megoldás
  • csapatmunkára való képesség

Előnyök:

  • McAfee védelmi rendszerek ismerete
  • Windows és/vagy Linux szerver üzemeltetési tapasztalat
  • szakmai angol írásbeli nyelvtudás
  • mentési rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • megbízható, stabil cégkörnyezet
  • szakmai fejlődés lehetősége

A jogállásra a legfőbb ügyész, az ügyészek és más ügyészségi alkalmazottak jogállásáról és
az ügyészi életpályáról szóló 2011. évi CLXIV. törvény (Üjt.) vonatkozik,
a tisztviselő illetményének megállapítása – az Üjt. 122/A. §-ának (2) bekezdésében foglaltak
alapján – a felek közös megegyezésével a munka törvénykönyve alapján történik.

A pályázatot elnyert személynek külön felhívásra hatósági erkölcsi bizonyítvánnyal szükséges
igazolnia, miszerint büntetlen előéletű, illetve nem áll foglalkozástól eltiltás hatálya alatt.

A fényképpel, valamint végzettséget igazoló okiratmásolattal ellátott, részletes szakmai
önéletrajzokat 2019. július 20. napjáig beérkezően a Legfőbb Ügyészség Informatikai
Főosztályára kérjük megküldeni e-mailben

Budapest