SHAREPOINT Specialista (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Nemzetközi tulajdonban lévő, gyártási tevékenységet folytató vállalat részére az alábbi pozícióba keresünk kollégát:

SHAREPOINT Specialista

Feladatok

  • SharePoint tartalomkezelés, listák, alap beállítások elvégzése;
  • SharePoint alkalmazások használati leírásainak elkészítése a felhasználók által megfogalmazott igények alapján;
  • Teszt- és éles környezet előkészítésével kapcsolatos feladatok ellátása;
  • Esetenként kódolási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Fejlesztői és/vagy SharePoint tanácsadói tapasztalat multinacionális környezetben
  • Sharepoint 2013 / 2016 és SharePoint Online verziók ismerete is
  • .net fejlesztési tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség, tréningek biztosítottak az új kolléga számára
  • Támogató vezető, aki mentorálni is fogja az újonnan érkező kollégát
  • Nemzetközi projektekben részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

  • Esztergom

Küldje el jelentkezését a „ Jelentkezem az állásra most” gombra való kattintással!
A fényképes önéletrajzokat angol nyelven várjuk.
Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

Dorog