IT supporter (rendszergazda) (Dorog)

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártó Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

IT supporter (rendszergazda)

Feladatok

  • A vállalat európai felhasználóinak IT helpdesk támogatása;
  • Napi szintű operatív -, IT support feladatok elvégzése;
  • Hibakezelés, segítségnyújtás, esetleges panaszok telefonon keresztül történő kezelése;
  • Irodai és termelési hálózat tervezése, karbantartása;
  • Riportok, jelentések készítése.

Elvárások

  • Aktív, folyékony angol nyelvtudás (minimum középfok, de inkább jobb)
  • Nyílt, kommunikatív személyiség
  • Monotonitás és stressztűrés
  • Önálló feladatmegoldó képesség
  • Csapatjátékos
  • Alapvető hálózati ismeretekkel rendelkezik
  • Microsoft szerver és kliens rendszerek ismerete
  • Microsoft Office ismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség

Előnyök

  • Szakirányú felsőfokú végzettség

Munkavégzés helye

  • Dorog

Az állásra jelentkezni a [email protected] e-mail címen keresztül lehet!
A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.
Kérjük, a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát is. Köszönjük!

Amennyiben szeretne az aktuális állásainkról értesítést kapni, akkor kérjük, ide kattintva regisztráljon be hozzánk!
Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.
További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 30/295-8396 (Schubert Ildikó)

Dorog