IT Szolgáltatás menedzser (Budapest)

A hirdetés már lejárt!

Multinacionális partnercégünk a magyar biztosítói piac vezetője, globálisan 140 000 munkatárssal állnak 86 millió ügyfél rendelkezésére.
A magyar operációt kiszolgáló informatikai csapat bővülése kapcsán keressük a leendő kollégát IT Szolgáltatás menedzser pozícióban.

IT Szolgáltatás menedzser

Feladatok

  • Kiszervezett IT tevékenységek és szolgáltatások feletti napi ellenőrzés biztosítása
  • Szolgáltatási szint kiesés vagy eltérés esetén eszkalálás, beavatkozás, megoldási folyamatban való részvétel, támogatás és dokumentálás
  • Szolgáltatás elvárási (KPI) rendszer kialakításában és módosításában való részvétel
  • Szolgáltatási szintek külső/belső partnerekkel történő egyeztetése, korrigálása, visszacsatolása, anyavállalattal történő kapcsolattartás a csoport szintű szolgáltatások esetén
  • Kiemelt informatikai projektek és fejlesztések támogatása
  • Eseti és rendszeres üzleti alkalmazásokkal és infrastruktúra szolgáltatással kapcsolatos szolgáltatási (SLA) riportok és szolgáltatási (SLA) szint mutatók ellenőrzése, számítása, kommunikálása

Követelmények

  • Felsőfokú végzettség
  • 0.5-3 éves, hasonló területen, informatikai környezetben szerzett tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
  • MS Office programok magabiztos, felhasználói szintű ismerete
  • Kiváló írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség
  • Jó szervező-, problémamegoldó képesség, gyakorlatias, folyamatszemléletű gondolkodás
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság, önálló munkavégzés

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Éves prémium
  • Lehetőség munkavégzésre környező országok operációiban
  • Irodai masszázs, gyümölcsnap
  • All You Can Move kártya támogatás
  • Home office
  • Szakmai képzések (LinkedIn Learning)

Munkavégzés helye

Budapest, V. kerület

Budapest