It ügyfélszolgálati munkatárs (Budapest)

Szoftverfejlesztő és forgalmazó cég megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

It ügyfélszolgálati munkatárs

Elvárások:

  • Kiemelkedő kapcsolatteremtő képesség, ügyfél orientáltság, türelmes, pozitív személyiség,
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség,
  • Önállóság,
  • Tanulásra, fejlődésre való nyitottság, precizitás,
  • Microsoft Office (Word, Excel) magabiztos használata

Előnyt jelent:

Hasonló területen szerzett tapasztalat

Feladatok:

  • Egyedi fejlesztésű szoftvereink használatának felhasználói szintű támogatása telefonon, emailen,
  • Írásban, telefonon bejelentett problémák fogadása, elbírálása, megválaszolása,
  • Dokumentációk, felhasználói szintű leírások készítése,
  • Az elvégzett feladatok adminisztrálása,
  • Irodai adminisztrációs feladatok elvégzése.

Megbízóról:, Hosszú évek óta a piacon lévő, családias hangulatú szoftverfejlesztő és forgalmazó cég., Fő profiljuk az ERP rendszerek fejlesztése, testreszabása, supportálása, de foglalkoznak termelésirányítási, pénzügyi és futárszolgálati programok fejlesztésével és rendszerkövetésével is., Náluk biztosított a folyamatos fejlődés, naponta új kihívások várják kollégáikat., Stabil, hosszú távú munkalehetőséget kínálnak.

Amit kínálunk:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség,
  • Családias légkör,
  • Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Budapest