Járművezető (Budapest)

Társaságunk több mint 150 év üzemeltetési tapasztalattal a közép-európai térség kiemelkedő víziközmű szolgáltatója. Büszkék vagyunk hagyományainkra, melyek biztos talajt nyújtanak sikereink elérésében. Tevékenységünk minden területén kiemelten kezeljük a környezet védelmét, tekintettel arra, hogy szolgáltatásunk olyan felbecsülhetetlen értékű természeti kincsre épül, mint a víz.

Legyen Ön is sikereink részese

Járművezető

munkaársunkként!

Ön az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezik B és C+E kategóriás, érvényes gépjárművezetői engedéllyel
  • minimum 2-3 éves vezetési gyakorlatot szerzett a fenti kategóriákkal vezethető gépjárműveken
  • vezetési gyakorlata balesetmentes
  • GKI kártyával rendelkezik
  • végzettségét szakmunkásképzőben szerezte

Előnyt jelenthet, ha:

  • ADR (nem-tartányos) vizsgával rendelkezik
  • érvényes PÁV I. alkalmassági vizsgája van
  • emelőgép-kezelői bizonyítványt szerzett (4451 kategória, járműre szerelt daruk)
  • érettségivel zárta középfokú tanulmányait

Feladatai lesznek:

  • a társasági gépjárművek üzemeltetése
  • menetokmányok pontos, szabályos vezetése
  • üzemanyag hitelkártyával való elszámolás
  • jármű rendeltetésszerű használata, üzemképes állapotának biztosítása

Amiért érdemes jelentkeznie:

  • stabil, hosszú távú vállalati hátteret nyújtunk
  • nyugdíjba beszámító jövedelme lesz
  • korrekt, bejelentett bérezésre számíthat
  • széles körű béren kívüli juttatásainkból válogathat
  • megbecsüljük munkavállalóinkat, mindenki fontos része sikereinknek
  • kedvezményes munkásszállás lehetősége

Munkarend:

12 órás műszakos

Munkavégzés helye:

Budapest XXI. ker., II. Rákóczi Ferenc út 345. vagy Budapest IV. ker., Váci út 102.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát MOST!

Budapest