Java Architect (Szeged)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Új, nemzetközi ügyfelünk számára keresünk tapasztalt Java Architect kollégákat.

A végtermékeket az Automotive (BMW) területen gépjármű engedélyező- és nyilvántartó hatóságok, valamint műszaki állomások használják, így a legújabb fejlesztői technológiákat és technikákat is lehetőségedben áll a mindennapi feladataid során használni és megismerni.

A fejlesztői csapat spanyol és német kollégákból áll, a mindennapi kommunikáció angolul zajlik, ezáltal idegennyelv-tudásod is folyamatosan fejlesztheted, szinten tarthatod.

Ha szakmai kihívásokat keresel és változatos feladatokkal teli, izgalmas lehetőségre vágysz, akkor a Typemaster csapatában, nálunk a helyed!

Feladataid lennének:

  • Részvétel a termékfejlesztés teljes életciklusát átfogó változatos fejlesztői feladatokban,
  • Rendszerstruktúra szoftveroldali fejlesztése,
  • Szoftver architektúra modell fejlesztése, karbantartása,
  • Komponens követelmény leírása,
  • Modell integráció,
  • Szoftvertervezés,
  • Hatásanalízis és biztonságkritikussági elemzések készítése,
  • Szoftver implementálásai,
  • SCRUM agilis SW-fejlesztői módszertan szerinti munkavégzés,
  • Folyamatos kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel,

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Az ideális jelölt a következői technológiai ismeretekkel, releváns tapasztalattal rendelkezik:
  • Java (>5év)
    Maven (>1év)
    JEE (>2év)
    JPA/Hibernate (>2év)
    JSF (>2év)
    HTML, CSS (>2év)
    JavaScript (>2év)
    JQuery (>1év)
    EJB (>2év)
  • Alkalmazás Szerver ismeretek (JBoss/WildFly, WebSphere or WebLogic) (>2év)
  • Adatbázis ismeretek (>2év)
  • Üzleti folyamatok (>1év)
  • Eclipse (>2év)
  • Agilis fejlesztés (>1év)
  • Széleskörű szoftver rendszer ismeretek és gondolkodásmód
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

Előnyt jelent:

  • Spring PrimeFaces Oracle, H2 Scrum Tools: Jira, Confluence, Jenkins, Nexus, Sonar, SVN, Git

Szeged