Java Developer (Budapest)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Java Developer

Feladatok

  • Agilis team-ben viszonylag zöldmezős beruházásként egy transzformer interface létrehozása
  • XML alapú adatok kiexportálása majd transzformálása és végül betöltése egy másik tool-ba (először excelben, később esetleg közvetlenül adatbázisba)
  • Távmunka lehetőség

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Objekt Orientált programozási nyelv(ek) fejlesztő környezetek ismerete
  • Java  nyelv ismerete és 1-2  vagy több éves valós projekt tapasztalat J2SE,Eclipse IDE, GIT
  • Forrás kód kezelő ismerete, XML Parsing JAXB,XSD,YML
  • Web Alkalmazás Fejlesztő eszközök nyelvek JavaScript, CSS,HTML,XHTML esetleg NodeJS
  • Java Enterprise Framework-k Spring Frame Work és Spring Boot tapasztalat,
  • Tomcat ismerete
  • JPA Java Persistence API, SQL Ismeretek
  • REST Full Szervizek (HTTP Szerver),
  •  Mikro Szervizek Alkalmazás generátorok esetleges használata
  • Angol nyelvtudás

Budapest