Java fejlesztő (Budapest)

A partnercégünk nagyvállalati middleware és webes megoldásokra specializálódott szakértői csapatként kezdte meg működését. Ügyfeleik elsősorban a pénzügyi szektor képviselői – több hazai bank és biztosító cég. Szolgáltatásaik közé tartozik a technológiai oktatás, az eseti konzultáció és a folyamatos üzemeltetés-támogatáson át a komplett, önálló fejlesztési projektek megvalósítása.

Java fejlesztő

Feladatok

A napi munkád során ezek a feladatok várnak rád:
- Ügyfeleknél történő fejlesztői, elemzői, tervezői feladatok ellátása (alapvetően banki és biztosító ügyfelek)
- Szakmai anyag összeállítása
- Specifikáció kidolgozása a team leaddel, becslések létrehozása
- Üzleti elemzőkkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel folyamatos kommunikáció
- Tiszta, fenntartható kódok írása
- Dokumentációk készítése

Követelmények

Feléd támasztott techniaki elvárások:

- Java ismeretek, minimum 2 év tapasztalat ezen a téren történő fejlesztésben
- Spring vagy JavaEE tapasztalat (ha ez nincs meg, a nyitottság elvárt ebbe az irányba)
- Oracle vagy DB2 vagy MySQL ismeretek
- Git, Maven, Selenium ismerete
- WebSphere vagy WebLogic vagy JBoss ismerete

Előnyt jelent:
- Angular, react, HTML, JavaScript ismeretek/tapasztalat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest