Java fejlesztő (Pécs)

(Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Java fejlesztő
(Pécs)

Feladatok

  • Programozás Java nyelven
  • IMA9 fejlesztése / kiterjesztése
  • GitHub platform Maven deployment
  • Forráskódok minőségellenőrzése SonarQube-val
  • Scrum fejlesztési methodológia használata
  • A MuleSoft tréninget a projekt biztosítja

Elvárások

  • A napi kapcsolattartáshoz stabil angol nyelvismeret szükséges, szóban és írásban egyaránt
  • Legalább  3 éves java fejlesztői tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelv ismerete: C, C++, C#, .NET, Python PL-SQL / SQL Plus, Oracle DB ismeretek
  • Linux/UNIX/Windows Shell, Powershell és Batch programozási ismeretek
  • Perl, JavaScript, szkriptnyelvek ismerete
  • Virtuális platformok/Cloud technológiák ismerete: VMware, ESX, Virtualbox

Pécs