Java fejlesztő (Pécs)

Ha rendelkezel ügyfélorientált szemléletmóddal, folyékony német nyelvtudással valamint Veritas szoftverek ismeretével, úgy ne hagyd ki a lehetőséget és jelentkezz hozzánk

Java fejlesztő

Feladatok

Amennyiben beszéled a német nyelvet, van tapasztalatod szoftverfejlesztőként, és szeretnél egy autóipari cég számára fejlesztési projektekben részt venni, ne habozz jelentkezz!

Vár Rád egy fiatalos csapat, amelyben lehetőséged nyílik az önálló és kreatív munkavégzésre.

A feladataid lennének:

  • Részvétel a szoftverfejlesztési folyamat feladatainak ellátásában
  • Alkalmazásfejlesztés és támogatás
  • Megoldási koncepciók önálló kialakítása és megvalósítása
  • Folyamatosan konzultálsz német nyelven az ügyféllel, egyeztetsz a struktúra előkészítésében, illetve a fejlesztés során
  • Programspecifikációk készítése
  • Új release-k bevezetésének támogatása
  • Fejlesztői tesztelési feladatok végrehajtása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú és/vagy szakirányú végzettséggel rendelkezel
  • Több éves projekttapasztalatod (6év+) van JAVA (J2EE) környezetben
  • Rendelkezel adatbázis ismeretekkel (Oracle / SQL)
  • AppServer gyakorlatod van (Websphere)
  • Legalább egy script nyelvet ismersz (JavaScript, JQuery, bash)
  • Ismered az Eclipse-t
  • Folyékonyan beszélsz németül

Előnyt jelent:

  • ismered a vízesés fejlesztői modelt
  • beszélsz angolul,
  • önállóan tudsz dolgozni!
  • rendelkezel tapasztalatokkal autóipari területről

Pécs