Java fejlesztő (Budapest)

(GYJ4)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Java fejlesztő

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Részvétel a vállalat telekommunikációs, üzleti alkalmazás fejlesztéseiben, K+F projektjeiben
  • 3-6 fős, jellemzően agilis csapatban végzett munka
  • Dokumentációk készítése
  • Megfelelő tapasztalatok megléte esetén tervezői, vezető fejlesztői feladatok ellátása

Elvárások:

  • Java SE 7 vagy 8 alapos ismerete, mely mellett AWT, Swing, vagy SWT gui frameworkökben szerzett tapasztalat is van, VAGY EJB3-ban szerzett magabiztos tapasztalat (1,5+ év tapasztalattal minimum)
  • Szoftver tervezési és fejlesztési alapismeretek, best prectice-ok, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code ismerete
  • Minél több jártasság a következő technológiákban/fogalmakban: EJB3, JPA, Vaadin
  • Jó kommunikációs készség, csapatmunkára való alkalmasság, felelősségtudat, jó problémamegoldó képesség, kitartás
  • Szakmai angol nyelvtudás (dokumnetáció nyelve)
  • Felsőfokú szakirányú végzettség

Előny:

  • tapasztalat agilis módszertanokban
  • Vaadin, EJB3
  • Nagyvállalati tapasztalat
  • Színes projekttapasztalat

Start: ASAP

Munkalehetőség: teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció (home-office projekttől függően, időszakosan lehetséges)

Bérezés: versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával!

Budapest