JAVA - Full Stack fejlesztő (Budapest)

(GYJAL)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

JAVA - Full Stack fejlesztő
(GYJAL)

 Feladatok:

Java fejlesztési feladatok elvégzése csapattagként nagyvállalati ügyfelek részére, illetve ügyfelek saját termékfejlesztési projektjeiben (pénzügyi szektor).
Projektek jellemzően budapesti munkavégzéssel történnek, melyek jellemzően nagyon hosszú távúak. A team-ek mérete 2 és 10 fő között változik.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Rendszerszintű, analitikus gondolkodásmód, szoftveres alapismeretek (alapvető adatszerkezetek, algoritmusok stb.)
  • Nagyvállalati rendszerek, architektúrák ismerete (banki terület különösen előnyös)
  • Átfogó J2SE, J2EE  full stack és kapcsolódó technológiai ismeretek, minimum 2 év fejlesztői tapasztalat
  • Szoftvertervezési módszertani ismeretek
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség, önállóság, kezdeményezőkészség
  • Szakmai angol nyelvtudás (folyékony szóbeli angol előny)

Használt technológiák:

  • Frontend: Spring MVC portlet, Thymeleaf, Bootstrap, jQuery
  • Backend: IBM WebSphere 8.5, Java EE 6 (CDI, EJB, JMS, JPA 2.1), Hibernate, JAX-WS, SQL Server 2012, IBM DB2
A cég által kedvelt technológiák, melyek használatát az ügyfél preferenciával egyeztetve igyekeznek minél többet használni:
                Spring MVC (de nem portlet)
                Spring Boot,
                Spring Data JPA,
                Spring WS,
                Spring integration (JMS)

Munkavégzés helye, jellege: Budapest, (távmunkára nincs mód), teljes idős, hosszú távú munkalehetőség
Kezdés: ASAP
Bérezés: Versenyképes, akár számlázás is lehetséges

Kérdése esetén hívja irodánkat: 06-1-7897416 (Komjád Gyöngyvér és Orosz Judit)

Budapest