JAVA (Spring) developer (Budapest)

(GYJSA)

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Ügyfelünk Európa egyik legjelentősebb szoftvercégének csoporttagjaként egy nemzetközi hálózat része. Helyi disztribútorként informatikai megoldásokat nyújtanak az iparág különböző szektorainak banki, biztosítási, távközlési, közigazgatási, energiaszolgáltatási és egészségügyi területen.

A következő pozícióba keresünk munkatársat:

JAVA (Spring) DEVELOPER

Feladatok:
  • Az üzletág fejlesztői csapatban Java fejlesztőként szerver és kliens oldali alkalmazások létrehozása hitelbírálati és kockázatelemzési területen külföldi bankok és pénzügyi intézetek számára
  • Új üzleti funkciók megvalósítása a követelmény specifikációk / műszaki tervek alapján
  • Ügyfelek vagy belső tesztelők által jelentett hibák javítása a meglévő alkalmazásokban
  • Fejlesztési tesztek végrehajtása, automatizált tesztek létrehozása
  • Aktív együttműködés a fejlesztői csapat / a vállalat minden alkalmazottjával

Elvárások:
  • Legalább 1 év aktív Spring használat
  • Spring Core ismeret
  • Legalább 1 év aktív Hibernate ismeret
  • Tapasztalat Oracle DB-vel való integrációban (Java oldalról)
  • Tomcat felhasználói szintű ismeret
  • Aktív, szakmai angol nyelvismeret középfokú szinten

Előny:
  • BPMN 2.0 ismeret
  • Workflow tapasztalat
  • Angular vagy egyéb front-end nyelv ismerete
  • NodeJS ismeret
  • Wildfly/Jboss AS tapasztalat
  • NoSQL (key-value alapú) ismeret
  • Cloud ismeret/tapasztalat
  • Spring Integration ismeret
  • Spring Security
  • SOA és micorservice ismeret

Start: Akár azonnal
Munka jellege: Teljes idős, hosszú távú, alkalmazotti pozíció, versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Budapest (XIII.)

Várjuk mihamarabbi jelentkezését részletes szakmai önéletrajzával (lehetőleg fényképpel, word formátumban)

További információért hívja irodánkat a +36-1-789-7416 (Komjád Gyöngyvér vagy Orosz Judit)

Budapest