Javító technikus (Biatorbágy)

Közel áll hozzád a hibadiagnosztika? Globálisan tudsz gondolkozni? Szeretnél tiszta és modern gyári környezetben dolgozni? Akkor ez a TE lehetőséged!

Alpine Európai Elektronikai Ipari Kft Biatorbágyi telephelyére Javító technikusokat keresünk.

Javító technikus

Feladatok

-A sori hibás termékek analízise és lejavítása
-Visszacsatolás a hibák okairól
-Jelentések készítése a vállalatirányítási rendszerbe
-Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére
-Napi jelentések pontos vezetése
-Ólmos és olmozatlan forrasztási szabályok betartása
-Gépek műszaki állapotának megtartása, alkatrészigény jelentése

Követelmények

-Min. középfokú végzettség (elektronikai vagy mechanikai műszerész)
-Forrasztási ismeretek
-Felhasználó szintű számítástechnikai ismeret
-Minőségtudat, Megbízhatóság, pontosság
- 5+2-es 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

- Versenyképes juttatási csomag
- Budapest felöli céges buszjáratok indítása
- Fejlődési lehetőség, megfelelő betanítás mellett
- Szállás: 3 ágyas szobák (minimum 100 km távolságra lakóknak tudjuk biztosítani)

Munkavégzés helye

Biatorbágy

Biatorbágy