Javító technikus csoportvezető (Biatorbágy)

Legyünk együtt sikeresek!

Partnerünk részére keresünk tapasztalattal rendelkező szakembert a következő pozícióba:

Javító technikus csoportvezető

Feladatok

  • A javító technikusok napi munkájának koordinálása;
  • A sori hibás termékek analízise és lejavítása;
  • Visszacsatolás a hibák okairól (jelentések a vállalatirányítási rendszerbe);
  • Megoldási javaslatok a hibák megelőzésére;
  • Napi riportálás;
  • Gépek műszaki állapotának megtartása, alkatrészigény jelentése .

Elvárások

  • Középfokú végzettség (elektronikai vagy mechanikai műszerész) vagy releváns tapasztalat;
  • 5-10 év hasonló területen szerzett tapasztalat tapasztalat;
  • 3 műszakos munkarend vállalása;

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapbér + Cafeteria
  • Teljesítménybónusz (félévente);
  • Kiemelkedő műszakpótlék;
  • Bejárástámogatás/ vagy ingyenes vállalati buszjárat;
  • Ingyenes egészségügyi szűrővizsgálatok.

Előnyök

  • Emberek irányításában szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye

  • Biatorbágy
Biatorbágy