Jogi asszisztens (Budapest)

Budapesti székhelyű, kereskedelemmel és ingatlanbefektetéssel foglalkozó gazdasági társaság mellett működő ügyvédi iroda keres

Jogi asszisztenst

Az állás betöltéséhez ügyvédi irodában szerzett munkatapasztalat előnyt jelent. A munkaidő reggel 8 óra és 16 óra 30 perc között tart, fél óra ebédszünettel. Túlóra a pozíció tekintetében nem jellemző.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok
  • Ügyvédek napi munkájának segítése
  • Dokumentumszerkesztési feladatok
  • Táblázatok, nyilvántartások készítése, kezelése, napra készen tartása
  • Iratrendszerezés, iratok lefűzése, így különösen szerződések, fizetési felszólítások nyilvántartásában, iktatásában részvétel
  • Cégeljárásban, ingatlan-nyilvántartási eljárásban való közreműködés

Elvárások

  • „B” kategóriás jogosítvány, gépjármű rendszeres használata
  • Microsoft Word program kiváló ismerete

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség
  • Jogi asszisztensi illetve igazgatásszervezői végzettség
  • ÁNYK, TAKARNET, E-papír, Optijus, Opten ismerete és használata

Munkavégzés helye

Dél-pesti Üzleti Park, Budapest IX. kerület, Táblás utca 36-38.

Küldje el nekünk fényképes, magyar nyelvű szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással, bruttó bérigénye megjelölésével!

Budapest