Jogtanácsos (Budapest)

Magyartulajdonú építőipari cég jogi csapatába keres 5-6 év tapasztalattal jogtanácsost.

Jogtanácsos

Feladatok

- Okiratszerkesztés és levelezés
- A cégcsoport tevékenységi körébe tartozó folyamatok proaktív támogatása, jogi tanácsadás
- Szerződések jogi véleményezése és egyeztetése
- Peres képviselet, peres beadványok szerkesztése
- Képviselet nem peres és speciális eljárásokban
- Földhivatali, cégbírósági ügyintézés, cégjogi eljárások
- Jogi képviselet üzleti tárgyalásokon
- Követelések behajtásaOkiratszerkesztés és levelezés

Követelmények

- Jogi szakvizsga és azt követően legalább három év releváns (elsősorban szerződések joga, ingatlan- és építés jog területen szerzett) tapasztalat
- Angol és/vagy német nyelv magas szintű ismerete
- MS Office programok magas szintű ismerete, elektronikus eljárások ismerete
- Jó problémamegoldó képesség, precíz és gyors munkavégzés
- Önálló munkavégzés
- Terhelhetőség

Amit kínálunk

- versenyképes juttatási csomag
- modern munkakörnyezet
- fiatalos, dinamikus csapat

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest