Junior Account Manager (Budapest)

HVG HR Center Junior Account Managert keres.

Junior Account Manager

Folyamatosan bővülő, sikerorientált csapatunkba keresünk új kollégákat.

Ha szereted a kihívásokat, szeretsz önállóan dolgozni várjuk jelentkezésedet.

Ami a mindennapjaink része:

  • a HR Center termékeinek értékesítése b2b vonalon,
  • a meglévő ügyfélkör megismerése és a felmerülő toborzási igények kiszolgálása,
  • új ügyfelek akvirálása adatbázisok alapján,
  • ajánlatok, szerződések elkészítése.

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • jó számítógépes ismerettel bírsz,
  • jó a meggyőzőképességed és ezt szeretnéd kamatoztatni,
  • szereted az önálló munkavégzést.

Előnnyel indulsz:

  • ha van tapasztalatod telemarketing, értékesítés területén,
  • ha beszélsz angol vagy német nyelven.

Amit te várhatsz tőlünk:

  • hosszú távú, stabil munkahelyet,
  • szakmai fejlődési és előrelépési lehetőséget,
  • színes, változatos munkakört,
  • felelősségteljes szakmai munkát,
  • önálló munkavégzést,
  • összetartó és fiatalos csapatot
  • teljesítmény arányos bérezést (alapbér + jutalék)

Ezek mellett fontos még:

  • premier előtti filmvetítéseken vehetsz részt velünk,
  • több konditermet is igénybe tudsz venni Budapesten,
  • nagyon szeretünk együtt enni, így te se vesd meg a sós és édes falatokat.

Munkavégzés helye:

Óbuda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és megfelel az elvárásaidnak, kérjük, küld el pályázatodat, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem az állásra" gombra való kattintással.

Budapest