Junior Account Manager (Budapest)

HVG Kiadó Zrt.

Junior Account Manager

munkatársat keres

Feladatok

  • Új potenciális vállalati ügyfelek felkutatása, portfólió építés
  • Vállalati ügyfelek megkeresése és tájékoztatása, igényfelmérés és igényfelkeltés
  • Az előszűrt ügyfelek továbbítása az üzletkötők felé
  • Folyamatos, telefonos / e-mailes kapcsolattartás a vállalati partnerekkel
  • Kapcsolattartás a vállalat többi részlegével, az értékesítők napi munkájának támogatása
  • Az ügyfél megkeresések számítógépes rendszerben való rögzítése, kezelése
  • Rendezvények, kitelepülések leszervezése, megvalósítása

Elvárások

  • Kiemelkedő telefonos kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (magabiztos Excel tudás)
  • Dinamizmus
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előny

  • Telefonos értékesítési tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag (fix alapfizetés+ jutalék)
  • Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőség
  • Fiatal, segítőkész csapat, mentori támogatás
  • Teljeskörű szakmai támogatás

Munkavégzés helye

Budapest, 1037 Budapest, Montevideo utca 14.

Budapest