Junior Accountant (Budapest)

Junior Accountant

A CWT budapesti 4 fős pénzügyi csapatába keresünk rátermett, agilis kollégát, aki a következő feladatokat látja el:

Feladatok

  •  Analitikus könyvelés napra kész szinten tartása (követelések, kötelezettségek, jutalékok, repülőjegy vásárlások )
  •  Analitika és főkönyv egyezőségének ellenőrzése, esetleges hibák javítása
  •  Havi zárásban aktív részvétel
  •  Mérlegszámlák havi egyeztetése, ennek belső szabályzatban előírt adminisztrációja
  •  Belső és külső riportok elkészítése adott határidőre
  •  Kollégák helyettesítése
  •  Rendszerátállással kapcsolatos tesztelések,
  •  Kapcsolattartás a társosztályokkal, külsős partnerekkel
  •  Belső és külső auditokban részvétel

Elvárások

  • Ezeket a feladatokat (és még, amit Rád bízunk) biztosan el tudod végezni, ha:
  • Ismered és középszinten tudod használni az MS Office gyakori programjait (Excel, Word, Outlook)
  • Angolul elsősorban írásban, de szóban is alap szinten kommunikálsz
  • Tapasztalati úton tudsz tanulni
  • Gyakorlatias a gondolkodásod és elsősorban a probléma megoldására törekszel
  • Tudsz és szeretsz önállóan dolgozni, de az együttműködés és csapatmunka is fontos számodra

At CWT, we have a unique and compelling culture as an employer defined by our people and supported by our Core Values. Our employees feel a genuine respect for one another, act with uncompromising integrity, and feel proud of our global market leadership. hey value working together, embrace opportunities for continuous learning, and have an intense desire to serve customers. Learn about us and start your journey.

Budapest