Junior Accountant | Advisory Terület (Budapest)

Pénzügyi, telekommunikációs, energia és ingatlan szektorban, iparág-specifikus szolgáltatásokat kínáló, multinacionális partnerünk részére keresünk újonnan felépülő csapatba SSC -ben szerzett tapasztalattal rendelkező Junior Könyvelő kollégát.

Junior Accountant | Advisory Terület

Feladatok

  • Részvétel onsite projektekben SSC-s ügyfeleinknél
  • Napi szintű könyvelési feladatok ellátása (AP/AR feladatok - ügyféligényeknek megfelelően)
  • Aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel – szükség esetén utazás
  • Egy 1-3 fős szakmai csapat munkájának irányítása

Követelmények

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (előny: pénzügy/számvitel szak)
  • Szolgáltatóközpontban (SSC-ben) szerzett 1-3 éves pénzügyi tapasztalat
  • Angol nyelv magabiztos ismerete írásban és szóban egyaránt
  • Erős számítógépes ismeretek (World, Excel)
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Amit kínálunk

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy dinamikusan növekvő, nemzetközi környezetben
  • Fiatalos és motivált csapat
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Tanfolyamokon, továbbképzéseken való részvételi lehetőség

Munkavégzés helye

Budapest

Budapest